10pcs/lot ATIC71B1 ATIC71 B1 TSSOP24

rating

SKU: o447

Shenzhen vinda Electronics co., Ltd omezené zaměření na hlavní světově proslulé značky série elektronických integrovaných obvodů,které jsou používány pro Komunikaci , Audio ,Video, zobrazení, pořizování Dat,internet, RUKU rozvíjet, Lékařské přístroje a nástroje, Přesné nástroje a jiné pole.S bohatými zkušenostmi na Výkon systém výrobků, Programový spínač ovládání ,Komunikační zařízení demodifier,Daňové kontroly zařízení,Číslicové ovládací přístroje,Průmyslové kontrolní zařízení a tak dále. Dodržování integrity management, spolehlivá kvalita, cena, výhodou obchodní filozofie,jsme stále nabízejí po-prodejní servis s testováním a kopírování čipů. vinda Elektronické účel"Služby pro zákazníky, přínos pro zákazníky". Provádět "orientovaný na kvalitu, důvěryhodnost první" koncept, aby zákazníci více jisti, mír,pomoci zákazníkům ušetřit čas a náklady méně,dodávky pravda a spousta filmových zásob.Jsme extablished dobrý vztah s OEM,CEM a IC distributoři, Získal širokou škálu důvěryhodnost a podporu,jsme profesionální integrovaný obvod dodavatele.

Nabízíme Profesionální MCU Zkoušení, Kopírování, Programování.

Shenzhen vinda Electronics co., Ltd

Bem-vindo a nossa loja

Nos somos fornecedor profissional

Para mais itens, entre em contato conosco atraves trademanager: cn1500050187

  • Značka: NoEnName_Null
  • Číslo Modelu: ATIC71B1
  • Kompatibilní Značka/Model: NIC

Štítky: bob husté krajky přední, miska bb51 hollowtech, pojivo kalkulačka a7, bob stylů jemné vlasy, černá práce nastavit žena, černá obrazovka hjc c15, koupit hedvábí kusu šaty, bts karikatury přívěsek, družička župan velikost.

  • facebok
  • twitter
  • linkedin
  • youtube

Související produkty

Související
Drazí přátelé, existuje příliš mnoho produktů. Většinu obrázků, které dosud nebyly fotografoval. Když si koupíte, ujistěte se, že výrobek model chcete, je to stejné. Podívejte se na adresu platbu. Pokud se obáváte o koupi, obdržíte jiný výrobek. Prosím, kontaktujte mě za prvé, pojďme se vyfotit čip, poslat fotografii, potvrzení
97.88 Kč
Související
Pro Nintend Spínače Konzole NS Joycon Šroubovák Nástroj Kit pro NitendoSwitch Pro Controller strhnout Opravy Nástroje
251.83 Kč