Bílý Vodič Ohřívače Jeden Konec Kazety Ohřívač Formy Topné Těleso AC 220V 200W 1/4"x2"

rating

SKU: o372

Kazety Ohřívač Popis:

Cartridge ohřívače se skládají z válcové trubice z nerezové oceli, a tudíž poskytují vysoký prevence proti korozi. Topné dráty uvnitř, které je navinuta na keramické jádro. Počet cívek se liší v závislosti na výkonu. a poskytují skvělý rovnoměrné rozložení tepla, což výrazně zvyšuje dlouhou životnost ohřívače, stejně jako zabraňuje oxidaci ohřívač drát i při vysokých teplotách .Na pevné látky, kapaliny a plyny musí být vytápěn kazety topení, předávají teplo rychle do vedení, pokud výrobce tepla (kazeta) je v přímém kontaktu s chladičem (jakákoliv pevná látka, kapalina nebo plyn). Široce používán pro výrobu plastových a pryžových dílů v automobilovém průmyslu nebo v potravinářském průmyslu, atd jsou také běžně vyskytují v chemickém, elektroniky, lékařských zařízení, balicích a jaderného průmyslu.Kromě širokého standardního sortimentu jsme také vyvíjet a vyrábět kazety ohřívače podle vašeho zvláštní požadavky.

Kazety Ohřívač Technické Detaily: průměr Trubky: Φ3mm-Φ30mm Tube Materiál:SS304;SS316,SS321,NICOLOY800 atd. Izolační Materiál:High-čistota Mgo Reisistance drát prvku:Ni-Cr nebo FeCr Příkon hustota: vysoká/střední/nízká(5-25w/cm2) Vedení Možnost Připojení: Zvlněný nebo Přinýtovány vede vodič typ: 10" Standardní(Teflon/silikon vysoká teplota frberglass)

Kazety Ohřívač Použití: Kapaliny Ponorné Plastové Formy Zemře Označování Zdravotnických Zařízení Deskách Balicí Zařízení Horké Ra¾by Těsnění Vstřikovací

Specifikace:

Název produktu

Kazety ohřívač

Dia.

1/4"*2"

Napětí

220v

Příkon

200w

Zvlněný vést drát délka

300mm

Kazety Ohřívač Fotografie:

Balení podrobnosti:

Vítejte, kontaktujte nás pro více informací ,Děkuji!

  • Generátor Elektrické Energie, Typ: elektrické
  • Typ: ROSTLINA

Štítky: kazety ohřívač, kapela ohřívač, 220v topné těleso, kazeta tepla, prvek ohřívače tube, elektrické těleso, prvek ohřívače vody, kapela ohřívač prvek, ohřívač z nerezové, prvek tepla.

  • facebok
  • twitter
  • linkedin
  • youtube

Související produkty

Související
Pls kontaktujte nás dřív, než objednávku.Můžeme vám slevu, pokud budete potřebovat větší množství.také můžeme přijmout seznam dotaz.
119.72 Kč
Související
36229 HOT PRODEJ Keramické Cement Napájení Rezistor 5W Velikost:21mm X 9mm X 9mm (Cca)
94.31 Kč 86.74 Kč
Související
Horké běžec topení popis: Horké běžec topení výroby délce 200-3000 mm se používá především pro horké běžec plísně nebo, stejně jako jiné přesnost systému vytápění. Jarní vytápění kroužek vnější použití vysoce kvalitní Ni-Cr oceli, trubice, vnitřní použití vysoce čistého oxidu hořečnatého , vysoká teplotní
1 932.31 Kč