Recenze

M Abosrea
2020-10-09
5/5
I 'd buy again, well packed. Transportation was fast.
Cfrazier1018
2020-12-09
3/5
I haven't tried it yet but I expected better quality for the price.
Thepharoe1
2020-12-09
5/5
Moule solide

Betonové zdi cihla silikonové formy cement zeď, cihla plísně pozadí stěny plísní omítky plísně dekorace stěny dekorace formy

rating

SKU: o360

Prodáváme formy nejsou betonové desky bezpečnostní Opatření pro používání formy: vyhněte se světlo, zabránit vytlačování, chraňte před ostrými předměty, a ne teplo! Doprava: Máme loď položku přes China Air Mail, Nebo Vyjádřit v 1-3 pracovních dnů, pokud se setkal s víkend, zajistíme vám lodní první a odeslat okamžitě v pracovní době. Dodací lhůta: spojené státy 7-10 pracovních dnů EU států a Asijských zemí 10-15 pracovních dnů ruské země a země v okolí 25-40 pracovních dnů, Jižní Amerika zemí, 45-60 pracovních dnů. Ostatní země: 15-20 pracovních dnů.

Zpětná vazba:

Protože vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležité, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb. Budeme dávat pozitivní zpětnou vazbu na vás, příliš. Děkuji moc!!!

Pokud tam je nějaké problémy ve vašem nákupu, kontaktujte nás prosím před odesláním vaše hodnocení. Budeme se snažit vyřešit problém pro vás.

Vaše satisfication je naše největší síla. Budeme se snažit v našich silách, aby služba vás!

Užijte si nakupování a hezký čas v našem obchodě! :-)

  • barva: Náhodný
  • Materiál: Silikonové
  • Značka: pinkmore
  • Dort Nástroje Typ: Formy
  • Vlastní: Accpectable
  • Číslo Modelu: C001

Štítky: vroom zeď dekorace, plísně omítka, formy silikonové svíčka, sillicone formy dort, klenutá silikonové formy, forma silikon, velké silikonové formy betonu, empanada plísně, silikonové molde betonu, Plísně.

  • facebok
  • twitter
  • linkedin
  • youtube

Související produkty

Související
Studenty, Sullivan Dort Formy Monster university Čokoládové Formy Pečení Silikonový Dort Nástroj 9500 Vlastnosti produktu: 1: 100% Potravinářský silikon, FDA/LFGB standard bezpečnosti 2: Non-stick , snadné oddělit, čisté, eco-friendly, nízkými emisemi uhlíku, mohou být recyklovány 3: jednoduché a užitečné,
98.30 Kč 91.36 Kč
Související
Náhodné Barvy Pečení Poháry jsou vyrobeny ze 100% Potravinářského silikonu, bez BPA. Eco-přátelský, non-toxické, flexibilní, opakovaně použitelné a odolné. Non-stick, bez poskvrny a zápach odolné funkce zajišťuje silikonový košíček vložky jsou velmi snadno se čistí. Mikrovlnná trouba, Trouba, Lednice, Mrazák a Myčka bezpečné.
106.07 Kč 75.40 Kč