200mtr 4 jádro Obrněných vlákna patchcord SC, LC, FC, ST UPC APC, Singlemode 4 vlákna Obrněné optické propojovací kabel ELINK ftth 200M

rating

SKU: o191287

Email:[email protected]

Skype:e_link60

Wechat/whatapp/tel:+86-13065838003

Upozornění:

Pls kontaktujte nás volně pro jiné konektory nebo délka .

1ks 200mtr 4 jádro Obrněných vlákno patchcords SC, LC, FC, ST APC Singlemode 4 vlákna Obrněné optické propojovací kabel ELINK

Pic Ukázat:

Funkce:

Kompaktní design

Nízký vložný útlum

Vysoký návrat ztráta

RoHS compliance

Parametr:

Průchozí útlum:≤0.3 dB

Návrat Ztráta:PC≥45dB,UPC≥50dB,APC≥60dB(SM); PC≥35dB(MM);

Vyměnitelnosti:≤0.2 dB

Teplotní Rozsah: -45~+85 stupňů

Aplikace:

Zkušební zařízení

FTTX+LAN

CATV

Optický komunikační systém

Telekomunikační

1).Dovozní cla,daně a související poplatky jsou na kupujícího.

2).Prosím, ujistěte se, že vaše doručovací Adresu, je správné, a nechat své Telefonní Číslo pro naléhavé kontakt.

3).Prosím, kontaktujte nás nejprve pro jakýkoli dotaz nebo další vysvětlení.

4).Návrat Politiky:30 den peníze zpět, pokud položky obdrželi jsou poškozené,rozbité nebo misfunctinal.

5).Záruka:záruka 1 rok po dni doručení.

  • Délka: 200mtr
  • Typ Konektoru: SC/FC/ST
  • Značka: NoEnName_Null
  • Vlákno Typ: Single Mode
  • RL: >55dB
  • Konektor: LC-LC,LC-SC,LC-FC,SC-FC,SC-SC,FC-FC
  • IL: <0,3 dB
  • MN: 1KS
  • Kabel: 4 jádro obrněných sm
  • Položka: obrněné patch kabel
  • Číslo Modelu: ARPC-4F-200M

Štítky: optický patchcord, drop vlákno, 4 jádro vlákna, patchcord sc, vlákna patchcord, hybridní optické vlákno kabel, kabel drop vlákno, 1km vlákna, černé optické vlákno kabel, lszh kabel z optického vlákna.

  • facebok
  • twitter
  • linkedin
  • youtube

Související produkty

Související
tělo,td,th { font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; font-size: 12px; color: #636363; } body { margin-left: 0px; margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; } a{ color: #636363; text-decoration: none; } a:hover { text-decoration: none; color: #636363; } a:active { text-decoration: none; color: #636363; } em { color: #BD1A1D; font-style: normal;
93.47 Kč 69.10 Kč
Související
100% Zbrusu Nový a vysoce kvalitní Roztomilý K ids Gils Letní Plavky Módní design Roztomilý Velikost: 7 0 80 90 100 Barva :Jako obrázek show Materiál : Směs Bavlny Obsah balení: 1x Bikini Set (horní + krátké Kalhoty) + Headhand Velikost Grafu: Tento roztomilý sad je super hodnota! To
115.73 Kč 98.30 Kč
Související
Květináč s vodní nádrže Simplifiez-vous život! Použijte naše řešení s nádrží na vodu pro záruční vaše rostliny nejlepší kvalitu života. Ideální řešení pro Instalaci rostlin na dírkovaná deska Naše Sada obsahuje 4 kusy 1 vodní nádrže (bílá) 1 zásobník pro rostliny (Oranžová) 2 kolíky z nerezové
490.64 Kč 441.49 Kč