Recenze

Twopintsman
2020-12-15
1/5
It came quickly. Serial numbers do not match the sticker on the box. Damaged. Draw conclusions yourself.

SC APC Huawei EG8141A5 GPON ONU ONT 5dBi 1GE+3FE+1TEL+USB +wifi 2.4 G HGU Wifi Router Modem

rating

SKU: o1309

SC APC Huawei EG8141A5 GPON ONU ONT 5dBi 1GE+3FE+1TEL+USB +wifi 2.4 G HGU Wifi Router Modem

Přehled:

Na EchoLife EG8141A5, optický síťový terminál (ONT), je high-end domácí brána v Huawei FTTH řešení. Pomocí GPON technologie, ultra-širokopásmový přístup je poskytována pro domácí a SOHO uživatele. TheEG8141A5 poskytuje 1* HRNCE porty, 1*GE+3* FE automatické přizpůsobení Ethernet porty, a 2.4 G Wi-Fi portu. Na EG8141A5features high-výkon přeposílání schopnosti zajistit vynikající zkušenosti s VoIP, Internet a HD video služeb. Proto EG8141A5 poskytuje perfektní terminálové řešení a na budoucnost orientované služby podpůrné schopnosti pro nasazení FTTH.

Specifikace:

PON

GPON

Optické rozhraní

SC/APC rozhraní

Třídy B+

UNI

1POTS+1GE+3FE+2.4 G Wi-Fi

Wi-fi standard

2.4 GHz: 2 x 2 MIMO 802.11 b/g/n

Zisk antény

5dBi

Rozměry(Šířka×Hloubka×Výška)

30 mm x 152 mm x 105 mm

Napájení

Napájení: 11–14V DC, 1A

Vstupní napájení: 100–240V AC, 50/60Hz

Provozní teplota a provozní vlhkost

0℃ až 40℃

5% až 95%, nekondenzující

Chlazení

Pasivní chlazení

Maximální počet MAC adres naučil

1024

L2 předávání schopnosti

Přeposílání paketů libovolné délky na rychlosti drátu

IPv4 L3 forwarding schopnosti

1.3 Gbit/s s libovolnou délku paketů ve směru po proudu

1Gbit/s s libovolnou délku paketů ve směru proti proudu

IPv6 L3 forwarding schopnosti

1.3 Gbit/s s libovolnou délku paketů ve směru po proudu

1Gbit/s s libovolnou délku paketů ve směru proti proudu

Metodu konfigurace

NMS, Web, nebo TR069

Hlasový protokol

SIP a H. 248

  • Firmware: anglický
  • Typ Konektoru: SC/APC
  • Značka: Wowphoon
  • XPON: gpon
  • Původ: KN(Původu)
  • Rozhraní Port: SC APC
  • Kompatibilní: Huawei
  • Porty: 1GE+3FE+1tel+1USB +wifi
  • Napájecí Adaptér: EU, AU NA US UK
  • Číslo Modelu: Huawei EG8141A5 SC APC, gpon ont router
  • Vlákno Typ: Single Mode

Štítky: ftth router, ont, gpon onu, wifi zte f660, gpon ont, gpon huawei olt, čest, onu, apc kabel, router wifi gpon.

  • facebok
  • twitter
  • linkedin
  • youtube

Související produkty

Související
Email:[email protected] Skype:e_link60 SC UPC Venkovní Drop optický patch kabel Kabel single mode Simplex Drop FTTH Optické Vlákno G652D propojovací kabel 1 jádro 1 ocel 1 Základní 2 Ocelové: PIC Ukázat:
646.90 Kč
Související
HDMI HDMI Extender pomocí Jediného Optického Vlákna až do 20 km(12.4 km) Nekomprimované Vysílač a Přijímač Tento HDMI přes vlákno systém se používá k odesílání Vysokým rozlišením HDMI signálů do vzdáleného audio/video přenos zařízení přes jeden kabel z Optického Vlákna s SC/SC konektor, s jednou místní smyčky na TX.Zařízení
1 470.03 Kč
Související
Vlákno Box OTDR Spuštění Kabel 1000m OTDR Mrtvé Zóny Eliminator Single Mode Fiber Kroužky SM 1km Popis OTDR lanuch kabel jsou navrženy tak, aby být použity ve spojení s OTDR pro měření kompletní odkaz ztrátu vláken.Oni jsou také známé jako pluse tlumič kabely, shromažďování kabely, startovací kabely, přijímat kabely
965.95 Kč 917.64 Kč